czwartek, 23 maja 2013

{Inspiracje} wieszaki do przedpokoju

U mnie remont trwa. Trzeci tydzień bez ciepłej wody, gazu. Czwarty tydzień przed nami. Zły znak, że ilekroć wchodzę do kibelka, to płaczę. Czaicie motyw, wy tu trzeci tydzień jak na Woodstocku w brudzie, a przychodzicie z roboty i widzicie, że NIC nie zrobiono? NIC. Zatem szlocham w słuchawkę do majstra, że "Jutro oczekuję, że elektryka zostanie skończona", on mówi "Jasne Pani Moniko", a jutro po robocie przychodzę i widzę dyndajace kable. 

W tym miejscu chciałam podziękować w kolejności alfabetycznej wszystkim znajomym, którzy pozwalają nam się u siebie myć. Zatem dziękuję Ani, Dominice, Dorocie, Łukaszowi, Maciejowi, Robertowi i dwóm Tomkom. Niech wiedzą, że są WIELCY a ich łazienki najbardziej fantastyczne z dostępnych.

Tymczasem staram się myśleć pozytywnie i myślę o wieszakach do przedpokoju. Odkryłam, że wieszaki mnie jarają. Kto by pomyślał? Zresztą nie ma co się dziwić, skoro można sobie zorganizować coś takiego:


Zięta,  wieszaki Pin od 396 zł do 1075 zł

Zięta,  wieszaki Kamyki - 1900 zł

Produkty Oskara Zięty są fantastyczne - to jest Design przez wielkie D. Jakbym miała mieć jeden element luksusowy w mieszkaniu, to chciałabym jego wieszak. Na razie nie przewiduję takiej opcji. W końcu prawda jest taka, że nie sky`s the limit tylko budget is the limit.


INNI living concept, wieszak Latva, 667 zł
Bardzo podobny można kupić w Castoramie za około 80 zł.


Laskowscy design, wieszak Butterfly maxi, 550 zł

Laskowscy design, wieszak Summer, 300 zł

Laskowscy design, zestaw wieszaków Puzzle, 192 zł


World desig, wieszak ścienny Hang on, 299 zł

Sami widzicie, że wieszaki do przedpokoju to nie są tanie rzeczy. Trzeba będzie zatem zrobić wieszak ścienny samodzielnie. Oto co ciekawego znalazłam w tym temacie:
  

2 komentarze:

  1. Witam,

    Świetny jest ten wieszak metalowy a la gałęzie. Pod jakim hasłem można go znaleźć w Castoramie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej, niestety nie wiem pod jakim hasłem. Po prostu byłam ostatnio w Castoramie i je widziałam. Do wyboru są białe i czarne.

    OdpowiedzUsuń