piątek, 25 maja 2012

{INSPIRACJE} Własnoręcznie wykonane zaproszenia ślubne

Sezon ślubny w pełni, zatem jest to trochę spóźniony post. Niemniej chciałam się podzielić inspiracjami odnośnie ręcznie przygotowywanych zaproszeń ślubnych. Poniżej przedstawiam  serię 25 zaproszeń, które można przygotować samemu. 

Uwaga: do wykonania większości z przedstawionych zdjęć będzie potrzebna podstawowa znajomość obsługi Corela lub znajomość z osobą, która zna Corela;).

Samodzielne robienie zaproszeń na ślub (i inne uroczystości zresztą też) pozwala zaoszczędzić trochę grosza. Daje to również możliwość przygotowania materiałów zgodnie z oczekiwaniami pary młodej - bez godzenia się na kompromisy.

Jakie są wasze typy? Wiem, że najmniej roboty miałabym z tym zaproszenie, które ma na froncie serce ułożone z imion oraz z którymś z obwiązanych wstążką, choć przyznam, że to zaproszenie z motywem kurpiowskim jest po prostu śliczne.2 komentarze:

  1. Ja też sama robiłam, gdzieś tam są na moim blogu... Były bardzo klasyczne, ze względu na retro styl naszego wesela. Perłowy papier, nasze sylwetki, długo wybierana czcionka... Ech...

    OdpowiedzUsuń