środa, 11 stycznia 2012

{INSPIRACJE} My sweet stereostore

Powszechnie wiadomo, że lepiej coś zrobić, niż to kupić. Jest to pierwsza reguła DIY. Jak już wcześniej wspominałam, są od tego odstępstwa. Tak jest w tym przypadku. Otóż trafiłam przedziwnymi ścieżkami na stronę sklepu internetowego stereostore.com.pl, gdzie znalazłam kilka fantastycznych dodatków.

Dodatki te cechuje to, że są śliczne, że można podobne zrobić we własnym zakresie i, że nie opłaca się ich robić we własnym zakresie, bo cena jest na tyle atrakcyjna, że konkuruje z własną dłubaniną. Oczywiście, to przy założeniu, że wszystkie komponenty trzeba kupić. W przypadku, gdy mamy zapasy WSZYSTKIEGO poukrywane po szafach i dysponujemy wolnym weekendem to oczywiście można spróbować własnych sił. 

Oczywiście sklep ma w swojej ofercie większość rzeczy "nie-do-wykonania", jednak ja się zachwyciłam tymi, którymi jestem w stanie sama zrobić. Oto one: 3 komentarze:

  1. Fajnie tu u Ciebie :) zapewne zagoszczę na stałe :) ja się już jakiś czas przymierzam żeby zrobić coś z zamków błyskawicznych... muszę odwiedzić pasmanterię albo zrobić remanent w szafie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. jak w szafie nie będzie to można ogłosić się wśród kumpelek, rodziny, może u kogoś zalegają. Ja w ten sposób zyskałam cały wór metalowych zamków :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajny blog :) mnóstwo ciekawych pomysłów, ja już się tu rozgościłam :)

    OdpowiedzUsuń